Adatkezelési tájékoztató
Elérhető az iskolánk adatvédelmi tájékoztatója.
Új szakirányú képzések a GYGYK-n
Logopédia, tanulásban akadályozottak pedagógiája, közoktatási vezető – már 38 szakirányú továbbképzéssel várja leendő hallgatóit a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kara. Június 30-ig lehet jelentkezni.
Aleva Tünde kolléganőnk kapta az első Klebelsberg-dijat
Átadták az első Klebelsberg-díjat, amit Aleva Tünde vehetett át.
Meghívó a tehetségnapra a "Kiskossuthban"
Kérdéssor a Gimnáziumról
Sportösztöndíjat érdemeltek
A Debreceni Egyetem hét sportoló hallgatója vehette át idén a Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat sportösztöndíját. A díjazottak vívásban, röplabdában, tollaslabdában és labdarúgásban nyújtottak kiemelkedő teljesítményt.
Ifjú kutatók tanácskoztak
A kémiától a pszichológián át az orvostudományig öt szekció 32 előadásában mutatták be kutatásaikat a Debreceni Egyetem hallgatói a Hatvani István Szakkollégium Tavaszi Tudományos Hallgatói Konferenciáján.
InterTalent UNIDEB
Hat szekcióban hét ország hét intézményéből 80 hallgató vett részt az InterTalent UNIDEB tehetséggondozó konferencián, melyet harmadik alkalommal rendezett meg fiatal kutatók számára a Debreceni Egyetem.
Informatikai pálya – lányoknak is
Több mint száz lány választotta egy napra hivatásául az informatikát a Lányok Napján a Debreceni Egyetemen. Az Informatikai Karon programozó és mérnökinformatikus nők mutatták be az informatika nyújtotta karrier- és elhelyezkedési lehetőségeket.
Elismerés a tehetséggondozásért
A Debreceni Egyetem kiemelt partnere kapta idén a Genius Loci Díjat. A Master Good Cégcsoportot a hallgatók képzéséért és tehetséggondozásáért tett erőfeszítéseiért terjesztette fel az elismerésre az intézmény.