Tudománnyal a fogyatékkal élőkért
A sajátos nevelési igényű és a fogyatékkal élő gyerek, diákok nevelését, oktatását és sportolását segítő módszertant és teljesítménydiagnosztikai protokollt dolgoznak ki a Debreceni Egyetem szakemberei a FODISZ-szal együttműködve.
NYÍLTNAPOK A „NAGYKOSSUTHBAN”
2018. november 6-án a 8. osztályos, 2018. november 7-én a 6. osztályos tanulóknak és szüleiknek tartunk nyíltnapot.
FELVÉTELI ELŐKÉSZÍTŐ
Iskolánk ebben az évben is indít felvételi előkészítőt a 8. osztályos diákok számára.
Újra Erasmus+ projekt a „Nagykossuthban”!
A projekt címe: Join the European table, részletekért kattints a hírre!
Belekóstoltak a kutatói életbe
Rekordszámú résztvevője volt a Sántha Kálmán Szakkollégium jubileumi tudományos táborának. A középiskolás diákok az augusztus 31-i zárónapon tutoraik előtt számoltak be a Debreceni Egyetem kutatólaborjaiban szerzett tapasztalataikról.
13 aug
Tudomány, tehetség, támogatás
A Debreceni Egyetemről benyújtott 187 sikeres pályamű 274 millió forint ösztöndíjat nyert az Új Nemzeti Kiválóság Program 2018/2019. tanévre meghirdetett pályázatain. Az egyetem további 110 millió forintnyi, a kutatásokra fordítható támogatásban részesül.
06 júl
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Doktoravató, DErbi, DEAC-évadzáró, Tehetségnap, szakmai konferenciák, megemlékezések – a Debreceni Egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított májusban is a Díszudvar magazin.
Versenyeredmények a 2017/2018-as tanévben
Iskolánk versenyeredményei különböző színtereken
Iskolai Évkönyv
Ajánljuk minden kedves Olvasónk figyelmébe a 2018 áprilisában elkészült Évkönyvünket.
Adatkezelési tájékoztató
Elérhető az iskolánk adatvédelmi tájékoztatója.