KARÁCSONYI SÜTIVÁSÁR A LEUKÉMIÁS GYERMEKEKÉRT ALAPÍTVÁNY RÉSZÉRE
A karácsony szelleme idén is átjárta a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gimnáziuma és Általános Iskola gimnazistáinak és tanáraiknak szívét ...
ÚJABB „NAGYKOSSUTHOS” SIKER AZ IKTV-N
10. alkalommal rendezte meg a Debreceni Egyetem az országos Ihrig Károly Tanulmányi Versenyt.
Fiatal kutatók tanácskoztak
A Debreceni Egyetem huszonnégy ifjú tudósa mutatta be kutatási eredményeit a Hatvani István Szakkollégium Őszi Tudományos Hallgatói Konferenciáján, melyet december 6-án, pénteken rendeztek a Debreceni Akadémiai Bizottság Székházában.
Újabb sporttudományi eredmények
A fizikai aktivitás, a stressz és a demencia kapcsolata, a DEAC meccsek nézettségének összehasonlítása, szurkolói motivációs vizsgálatok – érdekes sporttudományi kutatásokat végeztek azok a hallgatók, akik részt vettek a Debreceni Egyetem ösztöndíjprogramjában.
TUDÓS ÉS ISKOLA - TUDÓSISKOLA
A DE ÉS A KOSSUTH-GYAKORLÓ TEHETSÉGGONDOZÓ ÉS PÁLYAORIENTÁCIÓS PROGRAMSOROZATA: HOLISZTIKUS MEGKÖZELÍTÉS AZ ORVOSTUDOMÁNYBAN
Terítéken a nemzetiségi pedagógusképzés
Hazánkban először szervezett konferenciát nemzetiségi óvodapedagógusok számára a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kara. A szerdai rendezvényen a hátrányos helyzetű, roma gyermekek nevelésének aktuális kérdéseivel foglalkoztak a szakemberek.
Ő lehet a jövő magyar Nobel-díjasa
Benu gyógyszertár Patika Tükör c. Egészség- és életmódmagazin XXVI. évf. 2019/11. száma
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Négyes ikrek, együttműködési megállapodások, szakmai napok, megemlékezés és jubileum – ismét a Debreceni Egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított a Díszudvar magazin.
TUDÓS ÉS ISKOLA - TUDÓSISKOLA
A DE ÉS A KOSSUTH-GYAKORLÓ TEHETSÉGGONDOZÓ ÉS PÁLYAORIENTÁCIÓS PROGRAMSOROZATA: REPÜLNI MÁR PEDIG KELL!
Tisztelet és támogatás
Berki Krisztián, Liu Shaoang, Tóvizi Petra, Kozák Luca és még 18 kiváló hallgató került be idén a Debreceni Egyetem élsportolókat segítő mentorprogramjába. A sportcsillagok mellett egykori sportszakembereiről sem feledkezett meg az intézmény.

Tisztelt Felhasználó!

A tájékoztatót megismertem.