Beiratkozás 2020/2021-es tanévre

A 2020/2021. tanévre történő középfokú iskolai beiratkozásról:

A 2019-2020. tanév rendjéről szóló II/2019. (VII. 3) EMMI rendelet szerinti 2020/2021. tanévre történő középfokú iskolai beiratkozás gimnáziumunkba a felvételt nyert tanulók szülője vagy törvényes képviselője útján történik:

1. Az elektronikus beiratkozás megküldésére 2020.06.20-24. -ig van lehetőség a KRÉTA felületén.

2. A beiratkozáshoz szükségek adatok igazolását képező iratokat (általános iskolai bizonyítvány….) a tanuló a tanév első napján is bemutathatja a Gimnáziumban.

3. A tanuló a diákigazolvány igényléséhez szükséges okmányirodában kérhető adatlapot (Nemzeti Egységes Kártyarendszer Adatlap) az első tanítási napon is leadhatja.

A beiratkozás menetéről részletesebb tájékoztatást a későbbiekben itt, a honlapon, teszünk közzé.

Kérjük, figyeljék honlapunkat!

Debrecen 2020. június 16.

Frissítés dátuma: 2020.06.20.

Tisztelt Felhasználó!