Elismerések, kitüntetések a 2015-2016-os tanévben

A tanév utolsó hetei nemcsak sok diákunk versenysikerét hozták, hanem több tanárunk szakmai munkájának elismerésére is sor került.

Ferenc Márta német szakos kolléganőnk a ballagáson vehette át a Titkó István-díjat, melyet minden évben egy olyan kollégánk kaphat, aki Titkó Igazgató Úr szellemi örökségéhez méltóan, magas szakmai és erkölcsi színvonalon, a Kossuth Gimnáziumért áldozatokat vállalva, tanítványai örömére végzi munkáját.

Aleva Tünde franciatanárnő sokéves magas színvonalú versenyfelkészítő, tehetséggondozó munkájáért vehette át májusban a komoly elismerést jelentő Bonis Bona-díjat.

Brósch Zoltán matematika szakos tanár úr eredményes versenyfelkészítő munkájáért kapta meg a Graphisoft-díjat.

Két nyugdíjas kollégánk is nagyon rangos elismerést kapott:

Dudics Pál tanár úr a fizikus berkekben igen rangos Ericson-díjat vehette át a fizika tehetségek gondozásáért, Dudics Pálné orosz szakos tanárnő több évtizedes sikeres versenyfelkészítő munkája elismeréseként pedig a Bonis Bona-díj büszke tulajdonosa lett.

Asztalos József tanár úr a kosárlabda diákolimpián részesült a „Legeredményesebb testnevelő” elismerésben.

Videó Dudics Pál tanár úrról