Balesetszimulációs képzésen vettek részt tanítványaink

elsősegélyAz Elsősegélynyújtás Oktatásáért Alapítvány 2016 szeptemberében indította útjára az Elsősegélynyújtás referencia iskolahálózatot. A kezdeményezés célja felhívni a figyelmet az elsősegély-oktatás fontosságára. Intézményünk tavaly csatlakozott a hálózathoz.

Idén 8 tanuló és egy kísérő vehetett részt iskolánkból az alapítvány által szervezett baleset-szimulációs (sminkes + imitátori) képzésen október 6-7-én. A Kárándi Kata (9.b), Simon Zsófia (9.b), Várkonyi Beáta (9.b), Dobos Boglárka (9.c), Molnár Dorka (9.a), Tóth Bálint Norbert (9.a), Lukács Flóra (9.e), Gömöri Flóra (10.a) alkottaimitátori csoportot én, Ménes Mátyás (12.a) kísértem el a budapesti Alternatív Közgazdasági Gimnáziumban megrendezett képzésre.

Beszámoló