NTP-EFP-13-014

Emberi Erőforrás Támogatáskezelő

Emberi Erőforrások Minisztériuma

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Az NTP-EFP-13-014 pályázat keretében megvalósult tehetséggondozó program célja a tehetségek felismerésén túl a tehetségek kibontakoztatása volt. Ezen keresztül saját képességeik felismerése, fejlesztése, ösztönzése, hogy a motiváció kialakuljon, fennmaradjon, a diákok kíváncsiságát, kreativitását kihasználva meg kell őket ismertetni különböző szakmai problémákkal. A csoportmunkán keresztül erősíteni kell személyiségüket, hogy testileg, szellemileg egészséges, kreatív felnőtt váljon belőlük.

A foglalkozásokon keresztül a diákok közelebb kerültek a kémia tantárgyhoz, ezzel együtt a  természettudományokhoz. A foglalkozásokon a különböző életkorú és tantárgyi tudású diákok sokfajta feladattal, problémával találkoztak a kémia területéről.

Fényképes anyag