Tájékoztató diákoknak

Kedves Diákok!

A mindennapokban érezhetitek, hogy jó lenne beszélgetni olyan élményekről, érzésekről, gondolatokról, amik foglalkoztatnak, de sem a szüleitekkel, sem tanáraitokkal, sem az osztálytársakkal nem szívesen osztanátok meg.

Bárkivel előfordulhat, hogy nem érzi jól magát, rossz kedve van, bizonytalan magában, nehezen tud koncentrálni, nem megy a tanulás, döntésképtelennek érzi magát, nehezen talál barátokat, esetleg konfliktusai vannak a társaival, vagy a szüleivel. Ilyenkor jól jöhet egy beszélgetés a baráti körtől, családtól is független szakemberrel.

Fordulj hozzánk bizalommal, ha

• fizikailag gyakran rosszul érzed magad (fáj a fejed, a hasad, kialvatlan vagy, stb)
  • ha úgy érzed, hogy túl nagy a teher rajtad
  • ha nehezen megy a tanulás