EYCIIR, avagy Minden, amit elképzelsz valóságos

A mai napon, különleges eseményen vehettünk részt. Az a megtiszteltetés ért minket, hogy február 19-én iskolánkban fogadhattuk Vörös Eszter Anna festőművészt, aki Gödöllőről érkezett hozzánk látogatóba. A művésznő, akinek már számos kiállítása is volt szerte az országban, több előadást is tartott az érdeklődő diákoknak, akiknek rengeteg örömöt nyújtott ez a találkozó.

Egy egész hetet szántunk erre a francia-magyar „projektre”.

Több száz kérdés gyűlt össze a sok kíváncsi diáktól, hogy megtudjuk mi áll a festőművésznő, hihetetlen motivációja, végtelen alkotásvágya és persze a már elkészült művei mögött.

Beszámolónk, amelyet az iskolaújságban olvashattok, betekintést nyújt a festőnő munkáiba és életébe. Kérdéseinket lelkesedéssel válaszolta meg.

Eszter elhozta nekünk ajándékba az Eiffel-torony című művét, amelyet ki is tettünk a francia termünkbe. Köszönjük a látogatást!!