Intézményvezetői beköszöntő

Kedves Kollégák, Diákok és Szülők! Tisztelt Olvasó!

Értesítem iskolánk diákjait, a szüleiket, az iskolai életünkre figyelő olvasóinkat, hogy a Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolájának új vezetősége a 2016–17-es tanévben a következő 5 évre megkapta megbízását.

Az összevont intézmény új vezetésének célja, hogy a Debreceni Egyetem Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája a régió legnagyobb közoktatási intézményeként továbbra is magas színvonalú képzést biztosítson diákjainak az első évfolyamtól az érettségi megszerzéséig – összekapcsolódva az egyetemi képzéssel. Bízunk abban, hogy befogadó és alkotó légkörben hatékonyan együtt tudunk működni a diákokkal, a szülőkkel, kollégáinkkal, a Debreceni Egyetem munkatársaival, ezzel biztosítva az eddigi „kossuthos szellem” és munka folytonosságát, s biztosítva a 21. századi iskolai elvárásokat.

Beköszöntőnk célja a bemutatkozás, s a közös munka megkezdése.

Intézményünk vezetői:

Általános igazgatóhelyettes: Denichné Hajdu Mónika Tímea (Hajó utca)

Intézményvezető helyettesek:

Gimnáziumi igazgatóhelyettesek:

Czimer Györgyi (Csengő utca)

Dr. Kiss Gabriella (Csengő utca)

Általános iskolai igazgatóhelyettesek:

Kovács Andrea (Hajó utca)

Sápiné Bényei Rita (Kossuth utca)

Tóvizi Erika (Kossuth utca)

Köszönöm figyelmüket!

Dr. Futóné Monori Edit (Csengő utca)