Iskolai szociális segítő tevékenység indul

Az iskolai szociális segítő az intézménybe járó fiatalok igényeinek és szükségleteinek megfelelő egyéni és csoportos speciális szolgáltatásokat, programokat nyújt. Például egyéni tanácsadás keretében információnyújtás valósul meg az elérhető szolgáltatásokról, jogokról és kötelezettségekről, valamint csoportfoglalkozások tartása prevenciós célból.
A tevékenységet Szeder Dóra látja el az intézményben, szerdánként 13:30 és 15:30 között fogadó órát tart a D28-as szobában. Ez idő alatt felkeresheti őt szülő, vagy más hozzátartozó, gyermek, tanuló, és pedagógus, vagy a köznevelési intézményben dolgozó bármely munkatárs. A szolgáltatások igénybevétele térítésmentes, részletek a mellékelt tájékoztatóban olvashatók. Időpont egyeztethető munkaidőben a 06-30-633-5803-as telefonszámon.

Leírás: itt