MENZA INFORMÁCIÓ

Tisztelt Szülő!

A 2021. március 05-én kihirdetett intézkedések, és az intézmény házirendjében foglalt étkezési térítési díjak fizetési módja és határideje (tárgyhó 08-a) miatt, az átláthatóság és nyomon követhetőség, az egységes kezelés érdekében az alábbiakról tájékoztatom.

Az állandó átutalási megbízások visszavonására a rövid átfutási idő miatt vélhetően nem volt/nincs lehetőség, ezért a családok támogatása érdekében a március havi étkezési díj az április havi étkezés fedezetét fogja biztosítani. Április hónapra nem várunk befizetést (kérjük, hogy csak az április havi átutalást vonják vissza) és számla sem fog készülni. Az érintett időszakra az étkezés tömegesen lemondásra kerül. (Kivételt csak a gyermekfelügyeletben résztvevő, helyben étkező diákok jelentenek.) A gyermekfelügyeletet kérő szülők ezt a szándékukat az élelmezési felelősnek jelezzék.

Tájékoztatom, hogy a tantermen kívüli digitális oktatásban résztvevő diákok számára, házhozszállításos ebéd megrendelésére az UD Campus Kft. rendelési felületén, az ott feltüntetett árakon van lehetőség.

A jelenléti oktatásra történő visszaálláskor a további teendőkről újabb tájékoztatást adok ki.

Megértését köszönöm!

Debrecen, 2021. március 9.

Üdvözlettel,

Denichné Hajdu Mónika Tímea sk.

intézményvezető-helyettes